Alliante IT Services & Consulting Dell powered company siete map     print page
Úvodná stránka Česky  English  Nederlands  Slovensky Tel: +420 222 191 922
Dell logo DELL Computer
EMEA Partner

Spoločnosť Alliante je členom
partnerského programu
spoločnosti DELL
Pre bližšie informácie
o Dell Computer
navštívte www.dell.sk
  Navigácia
  Home
  Spoločnosť
  Služby
     Správa počítačov
     Doplnkové služby
     Bonusy a výhody
     Kamerové systémy
  Dell produkty
  Kontakt
  Právna forma
Spoločnosť Alliante, spol. s r.o.
je zapísaná v obchodnom registri
vedenom Mestským súdom
v Prahe, vložka C 94103
IČ: 2707 1332 DIČ CZ 2707 1332
  Headlines Posledná aktualizácia : 24. septembra, 2012   
Odpredaj vyradeného vybavenia
Je pre nás dôležité nielen zaistiť bezchybný chod počítačovej techniky u našich klientov, ale tiež prispieť ku zníženiu nákladov vynakladaných na ich obnovu a upgrade. Preto nad rámec bežnej správy počítačovej siete a sieťových zariadení ponúka Alliante svojím zmluvným klientom zaistenie odpredaja vyradeného či zastaraného počítačového vybavenia, pri ktorom dosahuje stabilne viac ako 95 % úspešnosti predaja. Výťažok z odpredaja veľakrát predstavuje veľmi výraznou úsporu pri investíciách do nového vybavenia.

Zapožičanie náhradnej techniky
V prípade nutnosti je zapožičanie náhradného počítačového vybavenia zadarmo a tento prenájom nie je klientom s mesačnou rámcovou zmluvou nijak účtovaný. V ostatných prípadoch sa postupuje individuálne na základe požiadaviek a špecifických potrieb záujemcu. Portfólio počítačového vybavenia určeného k prenájmu zahrnuje notebooky, pracovné stanice a servery, ale tiež tlačiarne či sieťové prvky.
Náhradné diely Dell
U počítačového vybavenia (notebookov, serverov, pracovných staníc), ktorému skončila servisná podpora zo strany spoločnosti Dell, je Alliante prostredníctvom svojej rozsiahlej siete partnerov v zahraničí schopná zaistiť dodanie originálnych náhradných dielov Dell a to za veľmi atraktívnych cenových podmienok, vrátane ich odbornej výmeny a inštalácie. V prípade notebookov sa jedná napr. o batérie a LCD obrazovky, základne dosky a radiče pre servery či napájacie zdroje pre pracovné stanice.

 E-shop s náhradnými diely
Dopyt po náhradných dieloch
Potrebujete pre svoj počítač, notebook či iný produkt náhradný diel, radi Vám zašleme ponuku so spresnením jeho dostupnosti. Zadajte v nasledujúcom formulári typ svojho zariadenia a vyplňte svoje kontaktné údaje.

Ak poznáte i service tag svojho zariadenia, pomôžete nám pri výbere vhodného dielu. Po vyhľadaní dostupnosti dielu Vám zašleme e-mailom cenovú ponuku.
siete map    prístupnosť    právne informácie
Táto firemná prezentácia je optimalizovaná pre počítače s rozlíšením 1 680 x 1 050 bodov v 32bit farebnej palete a vyššie.
Spoločnosť Alliante odporúča prehliadač Microsoft Internet Explorer 6.0 a Opera 9.52 a vyššie.