Alliante IT Services & Consulting Dell powered company siete map     print page
Úvodná stránka Česky  English  Nederlands  Slovensky Tel: +420 222 191 922
Dell logo DELL Computer
EMEA Partner

Spoločnosť Alliante je členom
partnerského programu
spoločnosti DELL
Pre bližšie informácie
o Dell Computer
navštívte www.dell.sk
  Navigácia
  Home
  Spoločnosť
     Spoločnosť
     Referencie
  Služby
  Dell produkty
  Kontakt
  Právna forma
Spoločnosť Alliante, spol. s r.o.
je zapísaná v obchodnom registri
vedenom Mestským súdom
v Prahe, vložka C 94103
IČ: 2707 1332 DIČ CZ 2707 1332
  Headlines Posledná aktualizácia : 19. februára, 2011   
Spoločnosť
Alliante bola založená v roku 2003 s jednoduchým cieľom: využiť naše rozsiahle znalosti v obore IT a ponúknuť zákazníkom kvalitnú a cenovo atraktívnu podporu pri riešení ich každodenných problémov s počítačmi, servermi, tlačiarňami a ostatnými zariadeniami. Vďaka svojej pôsobnosti na území Českej republiky, Slovenska, Holandského kráľovstva a reprezentačnej kancelárii v USA je schopná ponúknuť spoločnostiam podnikajúcim na tomto trhu komplexnú ponuku ICT služieb s garantovanou úrovňou jediného dodávateľa služieb.

Alliante prispieva ku zníženiu nákladov svojich klientov spojených s prevádzkou IT technológií, a to dosahuje okrem iného pomocou efektívnejšieho využívania energetických zdrojov, čo napomáha nielen k ochrane životného prostredia, ale ani v žiadnom smere neobmedzuje rýchlosť či dostupnosť jednotlivých systémov a sieťových služieb.
Alliante svojimi ucelenými logistickými postupmi a prepracovaným servisným prístupom k riešeniu problematiky pomáha svojím klientom v zaistení veľmi rýchlej nápravy vzniknutej situácie, bezpečnému zálohovaniu dát alebo pri finančne zaujímavom odpredaji vyradeného (zastaraného) počítačového vybavenia.

Od svojho založenia sa Alliante zamerala na postupnú implementáciu silného spojenia dvoch značiek: Microsoft, v oblasti softwarového vybavenia a Dell, najväčšieho svetového výrobcu počítačov s úplne ojedinelým konceptom záručných opráv na mieste u zákazníka.
Dell powered spoločnosť
K dnešnému dňu spoločnosť Alliante k zaisteniu všetkých svojich vnútropodnikových procesov využíva výhradne systémy Dell, vrátane chrbtovej infraštruktúry tvorenej servermi Dell PowerEdge a výkonnými switchmi Dell PowerConnect. Centrálna platforma serverov je postavená na redundantnom zálohovaní všetkých kritických súčastí – procesorov, pamätí, pevných diskov a napájacích zdrojov tak, aby bola v prípade výpadku minimálne ovplyvnená činnosť spoločnosti.

Pre zaistenie servisnej činnosti používajú pracovníci spoločnosti notebooky Dell Latitude, a pre kancelársku prácu našli svoje uplatnenie pracovné stanice Dell OptiPlex.

siete map    prístupnosť    právne informácie
Táto firemná prezentácia je optimalizovaná pre počítače s rozlíšením 1 680 x 1 050 bodov v 32bit farebnej palete a vyššie.
Spoločnosť Alliante odporúča prehliadač Microsoft Internet Explorer 6.0 a Opera 9.52 a vyššie.