Alliante IT Services & Consulting Dell powered company siete map     print page
Úvodná stránka Česky  English  Nederlands  Slovensky Tel: +420 222 191 922
Dell logo DELL Computer
EMEA Partner

Spoločnosť Alliante je členom
partnerského programu
spoločnosti DELL
Pre bližšie informácie
o Dell Computer
navštívte www.dell.sk
  Navigácia
  Home
  Spoločnosť
  Služby
     Správa počítačov
     Doplnkové služby
     Bonusy a výhody
     Kamerové systémy
  Dell produkty
  Kontakt
  Právna forma
Spoločnosť Alliante, spol. s r.o.
je zapísaná v obchodnom registri
vedenom Mestským súdom
v Prahe, vložka C 94103
IČ: 2707 1332 DIČ CZ 2707 1332
  Headlines Posledná aktualizácia : 9. júna, 2009   
Kamerové systémy
Sieťové videokamery predstavujú odskúšanú technológiu, s ktorou môžete dosiahnuť plnú funkčnosť analógového systému a súčasne získať ďalšie funkcie a prednosti, aké digitálna technológia ponúka. Tu je prehľad tých najdôležitejších:

Systém, ktorý rastie s Vašimi potrebami
Navrhnutý systém sieťových kamier sa dá bezproblémovo rozšíriť pridaním ďalších kamier, jednej za druhou, a to veľmi jednoducho a rýchlo, v priemere zaberie inštalácia jednej kamery niekoľko minút od svojho vybalenia z krabice až po prenos prvých záberov prostredníctvom počítačovej siete.

Okamžitý prístup k živým záberom
V ľubovoľnom čase si môžete pozrieť priame zábery kamier a to z akéhokoľvek počítača, pripojeného k sieti. Snímané zábery môžu byť za účelom zabezpečenia uložené na vzdialenom pracovisku a dáta prenášané pomocou LAN alebo Internetu. To znamená, že dokonca i spoločnosti s malými, odľahlými pobočkami môžu efektívne využiť kamerové riešenie založené na IP protokole pre svoje bezpečnostné alebo monitorovacie účely.
Ušetrite peniaze pri nákupe a údržbe
V mnohých ohľadoch je zaobstaranie systému sieťových videokamier ekonomicky značne efektívne, pretože môžeme využiť súčasné káblové rozvody, čo sa odráža v nižších obstarávacích nákladoch. Podobné je to i s nákladmi na prevádzku. Sieťová videokamera obsahuje menej súčastí, ktoré je potrebné udržiavať, ako tradičný analógový systém. Snímané zábery sú ukladané na pevné disky v počítačoch (príp. CD, DVD alebo páskové jednotky), čo je príjemnejšie a lacnejšie riešenie ako klasické videorekordéry a kazety.

Kameru môžete umiestniť kdekoľvek
Neexistujú prakticky žiadne obmedzenia týkajúce sa toho, kam môžete kameru umiestniť. Môžete ju pripojiť k podnikovej sieti prostredníctvom sieťového UTP káblu, alebo ju pripojiť bezkáblovo, cez ADSL linku, dial-up modem (kedy kamera automaticky v stanovený čas naviaže pripojenie, pošle najnovšie zábery a zase zavesí) alebo dokonca i cez mobilný telefón. Zjednodušene, kdekoľvek môžete telefonovať zo svojho mobilného telefónu, tam môžete prijímať zábery zo sieťových kamier.
Od miniatúrnych až po diaľkovo ovládané
Pre bezpečnostné účely je možné využiť miniatúrne kamery, ktoré sú určené k zabudovaniu pod omietku či pod povrch. Svojimi rozmermi (22 x 26 mm) sú prakticky nezistiteľné, keďže k snímaniu okolia vyžadujú len otvor v priemere 1 mm. Ak potrebujete kameru pre monitorovanie pohybu, potom sú k dispozícií kamery, s ktorými môžeme na diaľku pohybovať, natáčať ich do požadovaného uhlu, prípadne si obraz priblížiť či oddialiť. Všetky typy sieťových kamier ponúkajú plnofarebný obraz a niektoré sú navyše vybavené i čidlom snímania pohybu.
siete map    prístupnosť    právne informácie
Táto firemná prezentácia je optimalizovaná pre počítače s rozlíšením 1 680 x 1 050 bodov v 32bit farebnej palete a vyššie.
Spoločnosť Alliante odporúča prehliadač Microsoft Internet Explorer 6.0 a Opera 9.52 a vyššie.