Alliante IT Services & Consulting Dell powered company siete map     print page
Úvodná stránka Česky  English  Nederlands  Slovensky Tel: +420 222 191 922
Dell logo DELL Computer
EMEA Partner

Spoločnosť Alliante je členom
partnerského programu
spoločnosti DELL
Pre bližšie informácie
o Dell Computer
navštívte www.dell.sk
  Navigácia
  Home
  Spoločnosť
  Služby
     Správa počítačov
     Doplnkové služby
     Bonusy a výhody
     Kamerové systémy
  Dell produkty
  Kontakt
  Právna forma
Spoločnosť Alliante, spol. s r.o.
je zapísaná v obchodnom registri
vedenom Mestským súdom
v Prahe, vložka C 94103
IČ: 2707 1332 DIČ CZ 2707 1332
  Headlines Posledná aktualizácia : 18. márca, 2010   
Bonusy a výhody
Pre náročnejších klientov, ktorí sa rozhodnú pre servisný plán s pevnou mesačnou cenou, máme okrem rozšírených servisných podmienok pripravený tiež celý rad výhod a ponúk poskytovaných v rámci ceny. Na základe uzatvorenej zmluvy získa Vaša spoločnosť možnosť využiť niektorý z nižšie uvedených bonusov:
Značkový server Dell PowerEdge
Ak Vám Váš súčasný server nestačí a uvažujete o jeho výmene za výkonnejší, potom Vám pri podpise zmluvy dodáme zdarma nový Dell server s 3ročnou podporou a zárukou opravy na mieste behom nasledujúceho dňa (NBD). Po skončení zmluvy zostává server naďalej v majetku klienta. Je možné vyberať tak medzi vežovými servermi ako i systémami určenými do racku.
Antivírusový systém ESET NOD 32
Pravidelne vyhodnocovaný v testoch a oceňovaný poprednými ICT titulmi ako najlepší antivírusový systém na svete.

Zadarmo dodanie potrebného počtu business licencií pre ochranu všetkých pracovných staníc, notebookov a serverov v spoločnosti s aktualizáciou antivírusovej databázy na 2 roky. Ponuka sa nevzťahuje na ochranu poštových schránok systému Microsoft Exchange Server.

 Srovnání antivirových řešení

Dell vstupný bonus
V závislosti na objeme kontraktov môže Vaša spoločnosť využiť pridelený finančný rámec k zaobstaraniu nových notebookov, pracovných staníc, monitorov, tlačiarni či príslušenstva z portfólia produktov spoločnosti Dell. Voľba konkrétneho produktu záleží na klientovi a po skončení zmluvy zostáva naďalej v majetku klienta.
Defragmentačný nástroj O&O Defrag 11
Spravuje a automaticky udržuje poriadok pri ukladaní a práci so súbormi na pevnom disku. Používaním defragmentačného nástroja môžme zabrániť neustálemu znižovaniu rýchlosti a výkonu počítača.

Zadarmo dodanie potrebného počtu business licencií pre ochranu všetkých pracovných staníc, notebookov a serverov v spoločnosti.
Profesionálny zálohovací systém zdarma
Celý rad spoločností nemá spoľahlivo vyriešený zálohovací systém. Niektoré z nich pravidelne a starostlivo zálohujú – napriek tomu ale ich riešenie nedokáže obnoviť zo záloh ani len jednu konkrétnu e-mailovú správu. V rámci našej novej ponuky výhod pre klientov Vám dodáme profesionálne zálohovacie zariadenie (Dell PowerVault) vrátane potrebného softwaru. Symantec BackupExec podľa zvoleného zálohovacieho plánu nielen pravidelne zálohuje vybraná dáta, ale zároveň zabezpečuje automatickú zálohu dát na pozadí behom celého

pracovného dňa. Pokiaľ dôjde k zmazaniu dát pred naplánovanou dennou zálohou, ani v tomto prípade nedôjde ku strate dát, ktoré môžu byť okamžite na vyžiadanie obnovené. Navyše po celú dobu zmluvy zaistíme zdarma dodanie všetkých médií nutných pre každodennú zálohu firemných dát. Po skončení platnosti zmluvy zostáva zálohovacie zariadenie vrátane softwaru a médií v majetku Vašej spoločnosti.

siete map    prístupnosť    právne informácie
Táto firemná prezentácia je optimalizovaná pre počítače s rozlíšením 1 680 x 1 050 bodov v 32bit farebnej palete a vyššie.
Spoločnosť Alliante odporúča prehliadač Microsoft Internet Explorer 6.0 a Opera 9.52 a vyššie.