Alliante IT Services & Consulting Dell powered company siete map     print page
Úvodná stránka Česky  English  Nederlands  Slovensky Tel: +420 222 191 922
Dell logo DELL Computer
EMEA Partner

Spoločnosť Alliante je členom
partnerského programu
spoločnosti DELL
Pre bližšie informácie
o Dell Computer
navštívte www.dell.sk
  Navigácia
  Home
  Spoločnosť
  Služby
     Správa počítačov
     Doplnkové služby
     Bonusy a výhody
     Kamerové systémy
  Dell produkty
  Kontakt
  Právna forma
Spoločnosť Alliante, spol. s r.o.
je zapísaná v obchodnom registri
vedenom Mestským súdom
v Prahe, vložka C 94103
IČ: 2707 1332 DIČ CZ 2707 1332
  Headlines Posledná aktualizácia : 24. septembra, 2012   
Správa počítačov a sietí
Jedno riešenie = jedna cena. V rámci partnerstva s Alliante získavate neobmedzenú podporu a asistenciu zahrňujúcu kompletnú správu, inštalácie systémov a aplikácií, údržbu či konzultáciu a dotazy užívateľov týkajúcich sa kancelárskych aplikácií bez dodatočných nákladov v spojitosti s mimoriadnymi prípadmi inštalácie serverov, migrácie sieťového prostredia atď.

Alliante svojimi ucelenými logistickými postupmi a prepracovaným servisným prístupom k riešeniu problematiky pomáha svojím klientom v zabezpečení veľmi rýchlej nápravy vzniknutej situácie, bezpečnému zálohovaniu dát či pri finančne zaujímavom odpredaji vyradeného (zastaraného) počítačového vybavenia.
Naše variabilné portfólio služieb Vám ponúka možnosť zostaviť si servisný plán presne podľa svojich potrieb. Vyberte si, či potrebujete podporu len občas, každý pracovný deň, cez víkendy a sviatky, či je pre Vás kritická rýchla odozva do 3h alebo naopak postačí úspornejšia alternatíva počas toho istého dňa. Všetko je súčasťou jednej ceny bez príplatkov. **


Měsíční správa pracovní stanice

Neomezený počet zásahů na místě v pracovních dnech od 09:00-18:00. Cena zahrnuje vyjma podpory také zapůjčení náhradního hardware zdarma.
Měsíční správa Windows serveru

Ucelená a neomezená správa serveru v pracovních dnech od 09:00-18:00, a navíc s možností dlouhodobého bezplatného zapůjčení serveru Dell.
490,-    2.790,-   
vyberte si svoj servisný plán
V rámci nášho partnerstva so spoločnosťou Dell ponúkame spoločnostiam používajúcim pre svoju prácu systémy Dell zľavu z výslednej ceny. (* pozn. výška zľavy sa odvíja od počtu systémov)

Pri uzatvorení servisnej zmluvy máte zároveň nárok čerpať z celého radu bonusov a výhod bonusov a výhod zdarma. Nielen servisný plán, ale i výber z ponúkaných výhod je len na Vás.


** V rámci zvolenej pracovnej doby nie sú účtované žiadne poplatky spojené s dopravou servisného špecialistu na miesto ani prípadné nadčasové hodiny v súvislosti s úkonmi začatými v zmluvne zjednanej pracovnej dobe.

Uvedené ceny jsou rámcové a odvíjí se od skutečného počtu spravovaných pracovních stanic / serverů. Zároveň nezahrnují DPH ve výši 20%.
siete map    prístupnosť    právne informácie
Táto firemná prezentácia je optimalizovaná pre počítače s rozlíšením 1 680 x 1 050 bodov v 32bit farebnej palete a vyššie.
Spoločnosť Alliante odporúča prehliadač Microsoft Internet Explorer 6.0 a Opera 9.52 a vyššie.