Alliante IT Services & Consulting Dell powered company siete map     print page
Úvodná stránka Česky   English   Nederlands   Slovensky Tel: +420 222 191 922
Dell logo DELL Computer
EMEA Partner

Spoločnosť Alliante je členom
partnerského programu
spoločnosti DELL
Pre bližšie informácie
o Dell Computer
navštívte www.dell.sk
  Navigácia
  Home
  Spoločnosť
     Spoločnosť
     Referencie
  Služby
  Dell produkty
  Kontakt
  Právna forma
Spoločnosť Alliante, spol. s r.o.
je zapísaná v obchodnom registri
vedenom Mestským súdom
v Prahe, vložka C 94103
IČ: 2707 1332 DIČ CZ 2707 1332
  Headlines Posledná aktualizácia : 9. júna, 2009   
Referencie
Spoločnosť Alliante sa od svojho založenia úzko zameriava na obchodnú spoluprácu so spoločnosťou Dell Computer a je súčasťou jej partnerského programu Dell EMEA CS partners.

V rámci svojho partnerstva so spoločnosťou Dell otvorila spoločnosť Alliante v roku 2008 svoju kanceláriu v texaskom Round Rocku, celosvetovom ústredí Dell Corporation, Inc. Jej činnosť je zameraná predovšetkým na flexibilné zaistenie náhradných dielov z továrni pre európskych zákazníkov.
Jedným z prvoradých záujmov Alliante je vysoká znalosť produktov spoločnosti Dell. Pracovníci spoločnosti sa neustále zoznamujú a školia s novými i staršími modelmi notebookov, serverov, pracovných staníc, tlačiarni, monitorov či ostatného príslušenstva. Takto získané praktické skúsenosti im následne umožňujú diagnostikovať chyby a následne tieto systémy opraviť, a to i po ukončení podpory zo strany spoločnosti Dell. V prípade, keď sa jedná o nerentabilnú opravu, potom na základe konzultácie s klientom dokážu poskytnúť alternatívny systém na základe jeho presných požiadaviek.

Pri implementácii systémového riešenia je uprednostňované homogénne prostredie založené na technológiách spoločnosti Microsoft poskytujúce vysokú dostupnosť a široký rozsah služieb. Prínosom pre klienta je komfortná práca v známom a intuitívnom prostredí, čo slúži k ďalšiemu zvýšeniu efektivity jeho činnosti.
Znižujeme Vaše náklady
Záujmy našich klientov sú pre nás prvoradé a preto sa neustále snažíme o skvalitnenie či zefektívnenie vnútropodnikového ICT prostredia. Stanovenie jednoduchých pravidiel pre ukladanie dokumentov v sieti uľahčí prácu zamestnancom, zabráni nežiadanej duplicite dát a umožní rýchlejšie nájsť požadovaný súbor. Integráciu jednotlivých komunikačných technológií do navzájom prepojeného systému môžeme dosiahnuť centralizovaným prijímaním faxov počítačovým serverom a ich následnou distribúciou e-mailom jednotlivým adresátom, uchovanie v elektronické podobe atď.

A pretože je Alliante zodpovedná za systémové riešenia významných klientov, boli by sme potešení poskytnúť najvyššiu úroveň služieb a kvality i Vám a Vašej spoločnosti.

siete map    prístupnosť    právne informácie
Táto firemná prezentácia je optimalizovaná pre počítače s rozlíšením 1 680 x 1 050 bodov v 32bit farebnej palete a vyššie.
Spoločnosť Alliante odporúča prehliadač Microsoft Internet Explorer 6.0 a Opera 9.52 a vyššie.